♦️ اون عزیزانی که مخالف ارسال این آموزش هستن از این دو حالت خارج نیست مخالفتشون

♦️ اون عزیزانی که مخالف ارسال این آموزش هستن از این دو حالت خارج نیست مخالفتشون :
۱- مطلع نیستن که همین الان خیلی از رباتهایی که دارن باهاشون کار میکنن،با زبان #پایتون نوشته شده خصوصا رباتهای گیم،و این زبان خیلی ساده تر از #پی_اچ_پی هستش و پیچیدگی های زبان #پی_اچ_پی رو نداره.
۲- دومین حالت مخالفتشون هم این میتونه باشه که صرفا فقط میخوان همین سورسهایی که ارسال میشه رو ادیت کنن و بدون یاد گرفتن و کار اضافه ای،رباتی که میخوان رو راه بندازن و الهی به امید تو...
♦️ کلا رأی گیری و نظرسنجی ها تو ایران اینجوری شده،اونایی که موافق هستن که خب تکلیفشون مشخصه،ولی اونهایی که مخالف هستن،رأی مخالف میدن که فقط اون موضوعی که گذاشته شده واسه نظرسنجی یا حتی اون شخصی که قراره رأی بیاره،رأی نیاره و موفق نشه.
♦️ بیشتر از اینکه بدونیم به چی یا به کی باید رأی بدیم،می دونیم که بی چی یا به کی نباید رأی بدیم.** فکر کنم فقط ما ایرانی ها یه چنین تفکرات پیچیده ای داریم. **
♦️ اگه از بنده بپرسید که یاد گرفتن #پایتون به درد میخوره یا نه،باید عرض کنم خدمتتون که واسه پیدا کردن جواب سوالتون ( امروز خیلی از دوستان پرسیدن این سوال رو ) کافیه یه سرچ ساده تو سایت گیتهاب داشته باشید تا تعداد رباتهایی که واسه تلگرام هستش و با زبان #پایتون نوشته شده رو مقایسه کنید با تعداد رباتهایی که با زبان #پی_اچ_پی نوشته شده.
♦️ تا ساعت ۲۲ امشب وقت دارید و اگه نظرتون عوض شده،میتونید تغییرش بدین.