#آموزش

#آموزش
➖➖➖➖➖ ➖
♦️حتما در سورسهایی که دارای پنل مدیریت و آمار کاربران و ... هستند،متوجه این موضوع شده اید که در این سورسها توابع یا کدهایی بکار برده شده که معمولا در پوشهء data فایلی وجود داره که تعداد یا حتی آی دی یا موارد دیگه ای از کاربرانی که عضو ربات هستند،توسط این کدها ثبت میشن.
♦️امروز میخوایم به نوعی با این عملکرد رباتها آشنا بشیم که این عمل توسط ربات چطور انجام میشه
♦️ما برای این عمل و برای نوشتن اطلاعات در فایل‌ها از تابع fwrite استفاده می‌کنیم که این تابع دارای دو پارامتر ورودی هستش که پارامتر اول نام فایلیه که قصد نوشتن اطلاعات در اون رو داریم و پارامتر دوم متنی هستش که می‌خوایم تو فایل نوشته بشه. ♦️با یه مثال دقیق تر متوجه منظورم میشید
♦️ما تو مثال زیر قصد داریم تا چند اسم رو تو فایل جدیدی به نام amir.txt بنویسیم...
دقت کنید 👇🏼
``<?php
//برای ایجاد یا باز کردن فایلی که قبلا ایجاد شده
$myfile = fopen("amir.txt", "w");
//بعد از باز کردن یا ایجاد فایل،در این مرحله میتونیم اسامی که مدنظرمون هستش رو وارد فایل کنیم
$name1 = "AmIRAdmin\n";
fwrite($myfile, $name1);
$name2 = "Botsorce\n";
fwrite($myfile, $name2);
$name3 = "Telegram\n";
fwrite($myfile, $name3);
fclose($myfile);
?>

♦️خب حتما از خودتون میپرسید که fclose چیه و چه کاری انجام میده...
♦️ء fclose کارش اینه که فایلهایی که با fopen چندین فایل رو ایجاد یا باز کرده بودیم و اسامی رو داخلشون وارد کردیم رو بعد از انجام این عمل،فایل مربوطه رو ببنده.
♦️اگه یه مقدار تو کدنویسی کنجکاو هم باشید،حتما تو کد بالا متوجه یه نکته دیگه هم میشید،که اون \n که بعد از اسامی اومده چیه و حالا این یکی کارش چیه...
♦️ء \n در کدنویسی این عملکرد رو داره که باعث میشه هر جا بکار ببریمش،اون خط رو میبنده و یه خط جدید ایجاد میکنه که اگه بخوایم در مورد کد بالا نتیجه رو مشاهده کنیم که خروجی چطور نشون داده میشه👇🏼
AmIRAdmin

Botsorce

Telegram
➖➖➖➖➖➖
♦️همونطور که گفتیم تابع ()fclose واسه بستن فایل مورد بکار برده میشه. این تابع اگه فایل رو بدون مشکل و خطا ببنده، مقدار true را برمیگردونه و در غیراینصورت مقدار false برگردونده می‌شه.
➖➖➖➖➖➖
♦️به زبان ساده و خودمونی این آموزش رو براتون ارسال کردیم تا کتابی نخونید و راحت تر یاد بگیرید.
➖➖➖➖➖➖
#درخواستی
#کپی_آزاد
کپی آزاد چون اگه واقعا نیت آموزش باشه،حلال و حرومشو اون بالاسری باید تعیین کنه،نه من...نه هیچکسه دیگه
#موفق_باشید
➖➖➖➖➖➖
♦️از دوستان و ادمینهای برخی کانالهایی که در همین زمینهء کدنویسی و ربات و ... فعالیت میکنن،دوستانه خواهش میکنم که طوری عمل کنید،یا بهتره بگم طوری عمل کنیم که اجازه جولان دادن به یه سری بچه مدرسه ای که از 10-12 تا درس و کتاب سال تحصیلی خودش،2-3 تا درس رو اونم با التماس و دخیل بستن به امامزاده ها قبول میشن،اما متاسفانه اینجا ادعای برنامه نویسی دارن و باز هم متاسفانه از عدم شناخت کافی کاربران نسبت به کدنویسی و ... نهایت سوءاستفاده رو میبرند و به همراه خودشون،همه رو بدنام میکنند و غیر قابل اعتماد رو دستشون رو کوتاه کنیم و به شیوه ای عمل کنیم که این عرصه به قدری برای این افراد تنگ بشه تا خودشون بدون سر و صدا،کوله بارشون رو جمع کنن و برن تو همون خونواده ی دزد پرورشون و دور هم خوش باشن.
♦️با کل کل و نمیدونم رو کم کنی و آی من اینو بلدم تو دایورتی و بلد نیستی و ... فقط وقت تلف میکنیم و اون بچه ها رو گنده میکنیم،به شیوهء خودشون ولی با یه خورده تغییر و باز کردن راه واسه آموزش ساده تر به کاربرها و یکی دو تا روش دیگه،خیلی زود میشه کاری کرد که هر کسی به خودش اجازه نده که یه کانال بسازه و شروع کنه به کلاهبرداری از ملت و بدنام کردن بقیه.
#یا_علی
➖➖➖➖➖➖
@BotSorce