اقدام جالب 7030 و روش درآمدزایی جدید

اقدام جالب 7030 و روش درآمدزایی جدید : 70% سود برای شما 30% برای 7030

لطفا چند ثانیه وقت بزارین و با دقت متن زیر رو بخونین ؛ امکانش هست زندگیتونو زیرو رو کنه،حداقل به امتحان کردنش می ارزه.

یه شارژ 5 تومنی برای من و شما 5,450 هزینه داره ، این 9 درصد مالیات که میشه 450 تومان واریز میشه به حساب سازمان مالیات و سود برای عاملین فروش.

🔸 برای اینکه متوجه سود بشیم نرم افزار آپ یا هفت هشتاد رو مثال میزنیم که به ازای حاشیه سودش جوایز هفتگی یا ماهانه بزرگی میدن و در رسانه ملی با سودی که از من و شما به جیب میزنن تبلیغ جوایزشو میکنن!! خب من و شما چطور میتونیم از خرید شارژمون به درآمد برسیم؟؟!!
اینجاش جالبه

🔸 یه برنامه جدید به اسم 7030 اومده که بچه های دانشگاه شریف طراحی و ساختنش و بعد از گرفتن کلیه مجوزها از مراجع قانونی در اختیار من و شما گذاشتن ، که در کنار شارژ کردن و خرید اینترنت گوشیتون و پرداخت قبوض آب و برق و کارت به کارت و ... میتونید درآمدی برای خودتون هم داشته باشین !!

🔸 به این نحو که وقتی گوشیتونو شارژ کنید یا قبض پرداخت کنید این برنامه تا 70 درصد از سوده خودشو با شما تقسیم میکنه و به خودتون بر میگردونه. آمار تراکنش شارژ در ای13میلیارد تومان است ، در واقع سازندگان این برنامه تصمیم گرفتن بجای دادن جوایز میلیونی به 1نفر یا تبلیغ میلیاردی در رسانه ملی برای معرفی 7030 ، این پول رو بین تک تک استفاده کننده های برنامه 7030 تقسیم کنند که اونا براشون تبلیغ کنند و دستمزد مادام العمر دریافت کنند. با هر خریده دوستانتون با توجه به سطح آنها شما درآمد کسب خواهید کرد (سطح اول افرادی هستن که شما
مستقیم معرفی کردین و سطح دوم کسانی هستن که از طریق سطح اول دعوت شدن)

🔸 با توجه به صحبتهایی که شد لپ کلام اینه که شما کافیه به 10 نفر از اطرافیانتون این برنامه و کد معرف خودتونو معرفی کنید ، بعد هرکدام از اونها اینکارو انجام بدن و تا سطح 7 این اتفاق بیفته . اونموقع هست که هرکدوم یه شارژ 5تومانی در ماه تهیه کنن شما میتونین به در آمد 13 میلیون تومنی در ماه برسین 13.000.000 میلیوووون !!

🔸 تازه جالبه بدونی این مبلغ برای شما فقط با خرید یکبار شارژ 5تومانی بدست میاد اونم در ماه !!! و طبیعتا این خرید برای افراد متفاوته و چندین بار خرید میکنن ! به اینم فکر کن که اگر خرید اینترنت و پرداخت قبض و کارت به کارت هم بشه این 13 میلیون هم بیشتر میشه و شما میتونی از برنامه در خواست کنی و اونم واریز کنه !
که شخصا بعید می دونم چنین مبلغی کلا به ما برسه و از این شانس ها داشته باشیم،ولی با این حال 10% یا 20% این مبلغ هم به هر کی برسه،میتونه درآمد خوب و بی دردسری باشه.

🔸 نصب برنامه 7030 از طریق گوگل پلی ، بازار ، سیب اپ قابل انجامه .
بعد از نصب برای ورود و ثبت نام کد معرف رو وارد کنید تا استارت یه کار خوب با آینده رقم بخوره،البته اگه خدا بخواد

فقط دقت کنید نرم افزار و حتی سایت ، در هنگام ثبت نام نیاز به شناسه معرف داره و بدون این شناسه هم امکان ثبت نام در نرم افزار وجود نداره .
برای اینکه بتونید ثبت نام کنید به دو حالت می تونید این شناسه رو وارد کنید یا در هنگام ثبت نام کد زیر رو بزنید
botsorce

یا اینکه از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام در نرم افزار کنید

https://7030.ir/r/botsorce