🏴 تعداد زیادی از دوستان و اعضای کانال،درخواست کلیپهای دوره های آموزشی php و چگونگی ساخت ربات با این زبان رو داشتن،با پیگیری هایی که شخصا در این مورد .

🏴 تعداد زیادی از دوستان و اعضای کانال،درخواست کلیپهای دوره های آموزشی php و چگونگی ساخت ربات با این زبان رو داشتن،با پیگیری هایی که شخصا در این مورد انجام دادم بعد از حدود یکهفته بلاخره از طریق یکی از دوستان با دوست عزیزی آشنا شدیم که ما هر چیزی که دنبالش بودیم رو داشتن.از ایشون در خصوص کلیپ آموزشی ساخت ربات تلگرام و بطور کل زبان php سوال پرسیدیم که ایشون سه پکیج از کلیپهای آموزشی تقریبا میتونم بگم کم نظیر در زمینه آموزشی php و ساخت ربات رو بهمون پیشنهاد کردن.


➖ سه پکیج آموزشی شامل:

📦 - 80 کلیپ دوره ای آموزشی php ( میانگین حجم کلیپها حدودا 40 مگابایته )

📦 - 4 گیگ کلیپ آموزشی زبان php از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته و حرفه ای

📦 - حدود 550 مگابایت کلیپ آموزشی ساخت ربات php تلگرام

➖➖➖➖➖➖➖➖
🏴 البته این دوستمون از این دست موارد کلیپهای آموزشی و حتی نرم افزارها و سورسهای رباتهایی که هنوز اپن نشدن و یا کمیاب هستن هم داشتن که بنده فقط موفق شدم لیست این آرشیو دوستمون رو بخونم و یکی دو مورد از کلیپهای آموزشی رو ببینم.

به هرحال...

🏴 چون درخواست در مورد کلیپ آموزشی زبان php خیلی زیاد داشتیم بنده وظیفه دونستم که پیگیری کنم.

🏴 هر کدوم از دوستان عزیزی که طی این چند مدت از ما درخواست کرده بودن ، میتونن بیان پی وی که این دوستمون رو بهشون معرفی کنیم تا مستقیم با ایشون در ارتباط باشید که از شرایط دریافت این کلیپهای آموزشی مطلع بشید.
🏴 متاسفانه هر چقدر بنده و دوستان تلاش کردیم تا این کلیپهای آموزشی رو به رایگان در اختیارتون قرار بدیم و تو کانال ارسال کنیم ، بنا به دلایلی تلاشمون نتیجه ای نداد و شرمنده شما عزیزان شدیم.
➖➖➖➖➖➖➖➖