🏴

🏴
➖ دوستان محترم کانال
قبل از هر چیز ان شاءالله عزاداریهاتون قبول باشه و اجرتون با سید الشهدا
➖➖➖➖➖➖➖➖
🏴
➖ متاسفانه بعد از اینهمه گوشزد کردن و راهنمایی کردن و ... که در مورد سورسها و آموزشهایی که به رایگان در اختیار شما عزیزان تا امروز تو کانال قرار میگرفت،متاسفانه برخی گوششون بدهکار نیست و علنا" در حال فروش بعضی سورس ها و حتی آموزشهایی که برای شما عزیزان ارسال میکنیم هستن.
🏴
➖ متاسفانه چون تمامی خریدهایی که از این سوءاستفاده کنندگان میشه،با رضایت خوده خریدار انجام میشه،نمیشه هیچگونه برخوردی باهاشون کرد.
🏴
➖ در یکهفته گذشته ، حداقل ۵۰ مورد از این گزارشها برامون ارسال شده که فلان کانال،سورسی که شما تو کانالتون به رایگان ارسال کردید رو به فلان قیمت داره میفروشه...یا حتی یه کانال آموزشهای کانال رو هم پکیج کرده بود و ....
🏴
➖ واقعا نمیشه حرفی زد ، از یکطرف متعجبم که چطور میشه یه به اصطلاح انسان،بدون هیچ زحمتی،چیزی رو بفروشه که از یه جا دیگه کپی کرده و حتی یه نصفه خط هم دخالتی تو نوشتن سورسش نداشته ، از طرف دیگه متعجبم از اون اشخاصی که این خریدها رو انجام میدن...
🏴
➖ یاد این ضرب المثل قدیمی می افتم که میگه خلایق هر چه لایق
➖➖➖➖➖➖➖➖
🏴
➖ با تمام احترامی که برای دوستان و همراهانی که از اول راه با ما همراه بودن و همیشه ما رو در هر شرایطی همراهی کردن ، باید خدمتتون عرض کنم که از این تاریخ به بعد ، تحت هیچ عنوان .... تاکید میکنم،تحت هیچ عنوان سورس هایی که احتمال میدیم یه عده بخوان ازشون سوءاستفاده کنن رو تو کانال ارسال نمیکنیم.
➖➖➖➖➖➖➖➖
درصورتیکه سورس خاصی رو خواستیم در اختیارتون قرار بدیم،تو کانال اعلام میکنیم،ولی سورس رو میتونید تو پیامرسان ادمین دریافت کنید.
🏴
➖ در حال حاضر با شرایطی که پیش اومده ، به همین منوال پیش خواهیم رفت تا زمانیکه یه تصمیم اساسی در این مورد گرفته بشه.
➖➖➖➖➖➖➖➖
#یا_علی